Dlaczego my?

Księgowość to kluczowy element prowadzenia własnego biznesu. Od niej zależy płynność finansowa firmy oraz terminowość i prawidłowość rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Outsourcing usług księgowych jest z kolei doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią oszczędność czasu i kosztów. Compendio stawia na wygodę Klienta, kompleksowość, przejrzystość i rzetelność. Profesjonalny zespół zajmie się rachunkowością Twojej firmy, zawsze służąc radą i wiedzą. W razie potrzeby przedstawiciele biura rachunkowego będą również reprezentować Cię w urzędach.

Biuro Rachunkowe Compendio obsługuje firmy z Małopolski i całego kraju. Do tej pory zaufały nam m.in. przedsiębiorstwa z Krakowa, Myślenic, Niepołomic, Michałowic, Chrzanowa, Olkusza a także z Warszawy, Rzeszowa, Lublina, Nowego Sącza, Nałęczowa i Opatowa.

Działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Wybierając Compendio:

  • masz pewność, że księgowość Twojej firmy jest w rękach profesjonalistów,
  • możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo,
  • nie musisz inwestować w drogi system finansowo-księgowy,
  • nie ponosisz kosztów związanych z zatrudnieniem księgowego i kadrowego.

A wszystko to w korzystnej cenie!