+48 12 6337170
  biuro@compendio.com.pl
 
Po podpisaniu umowy z naszym biurem rachunkowym klienci ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych, tzn. wystawiania dowodów sprzedaży (faktury, rachunki) oraz przyjmowania dokumentów zakupu. Dokumenty te wystarczy zebrać razem i dostarczyć do naszego biura rachunkowego w uzgodnionych przedziałach czasowych, lub uzgodnić telefonicznie odbiór przez naszego kuriera. Nasze biuro rachunkowe sporządza odpowiednie rejestry podatkowe (Księgi Rachunkowe, Księga Przychodów i Rozchodów, rejestr sprzedaży VAT, rejestr zakupów VAT, ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia), a na ich podstawie właściwe deklaracje, które dostarczamy do urzędów skarbowych. W przypadku potrzeby jakichkolwiek wyjaśnień reprezentujemy swoich klientów w odpowiednich urzędach. Wszyscy nasi klienci otrzymują fakturę VAT, która jest dla nich kosztem uzyskania przychodu.


Zostając naszym klientem uzyskujesz korzyści płynące z outsourcingu usług księgowych:

Nie musisz nabywać drogiego systemu finansowo-księgowego, nie musisz zatrudniać księgowego - co wiążę się z ryzykiem rekrutacji niewłaściwej osoby oraz ponoszeniem kosztów personalnych: składki ZUS, urlopy, choroby.


Dla nas najważniejsza jest wygoda Klienta oraz atrakcyjna cena, rzetelność i najwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się, by rachunkowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły więcej problemu.


Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie rozliczeń podatkowych i księgowych oraz rozliczeń z ZUS i spraw pracowniczych:
  • kompleksowe świadczenie usług księgowych i kadrowo-płacowych
  • doradztwo w zakresie prawa podatkowego, zatrudnienia i innych spraw związanych z działalnością przedsiębiorstw
  • fachową, terminową i rzetelną obsługę
  • dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta
  • reprezentowanie klienta przed Urzędami
  • zachowanie tajemnicy informacji
  • przystępne ceny usług
 
Compendio Sp. z o.o.  KRS: 0000399360 Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS NIP: 683-20-77-424 REGON: 122409045